Перелік необхідних документів для видачі технічних умов на будівельний майданчик та будинок

Для того, щоб підключити електроенергію для вашого новозбудованого будинку, вам необхідно отримати технічні умови. Це документ, який перечислює необхідні умови для здійснення технічного підключення вашого об'єкту до електромережі. В найпростішому варіанті це просто перекинути СІП від найближчою опори до лічильника, який буде встановлюватись на фасаді, якщо відстань до найближчої опори більше 25 м, необхідно ставити одну, або декілька додаткових опор.

Якщо лінія, які проходить поблизу Вас перевантажена, або такої взагалі нема, доведеться за власний рахунок будувати повітряну лінію електропередач від трансформаторної підстанції. В гіршому випадку, якщо перевантажена трансформаторна підстанція, то доведеться за власний рахунок прокладати високовольтну лінію електропередач та монтувати трансформаторну підстанцію. На основі даного документу проектна організація складає проект зовнішнього електропостачання Вашого будинку, а електромонтажна організація монтує обладнання. Проте отримавши звичайні технічні умови, ви отримаєте доступ до електроенергії не раніше, ніж здасте будинок в експлуатацію. Для того, щоб отримати електроенергію швидше, необхідно отримати додаткові технічні умови на будівельний майданчик.

Перелік необхідних документів:

  • Заява на отримання технічних умов. Пишеться на місці людиною, на яку оформляються технічні умови.
  • Копія паспорта
  • Копія ідетнифікаційного коду
  • Акт на право власності на землю. Якщо дозвіл на будівництво вироблявся попереднім власником, то необхідно також надати копію договору купівлі-продажу.
  • Дозвіл сільради(міськради) на початок будівництва.
  • Декларація про початок будівництва.
  • Для технічних умов на зданий об'єкт - свідоцтво про право власності.