• Торгові центри (повна електрифікація всієї будівлі торгового центру з урахуванням можливості перепланування, електрифікація паркінгу і монтаж зовнішнього освітлення).
  • Відділи, секції, бутіки в торгових центрах.
  • Одиничні магазини (окремо стоячі торговельні установи, павільйони)
  • Кафе, бари, ресторани.
  • Офіси.

Ми проектуємо і виробляємо електромонтаж торгових та офісних приміщень згідно з Вашим планом розстановки електрообладнання.

Якщо це кафе, то ми створимо затишок, передбачивши такі дрібниці, як розетки для відвідувачів, освітлення над кожним столиком: бра, підвісні світильники.

Якщо це магазин або офіс, то ми полегшимо роботу співробітників, правильно і зручно розмістивши точки підключення всього необхідного обладнання.

Якщо це торговий центр, то ми створимо м'яке розсіяне світло, підсвічування вітрин, що вигідно підкреслює товари.

Після того, як ви замовили у нас послугу електромонтажу торговельної-офісної площі, ми починаємо діяти в наступному порядку:

До початку електромонтажу інженер-проектувальник виїжджає на об'єкт замовника, проводить огляд, складає план приміщень, визначає і оцінює майбутній об'єм монтажних робіт. Якщо попередня ціна влаштовує замовника, укладається договір на монтаж системи електропостачання. Після цього замовник виробляє часткову передоплату, сума якої в основному визначається вартістю проектних робіт, попередньою вартістю комплектуючих, а так же організаційно-підготовчими заходами.

Далі разом із замовником складається технічне завдання, яке враховує його вимоги і побажання. Зокрема, з урахуванням майбутнього розташування електроприладів, визначаються місця установки електроточок, світильників, прокладки силових і відвідних ліній. У процесі створення проекту інженер-проектувальник працює в безпосередньому контакті із замовником або його представником. По завершенні розробки проекту визначається остаточна ціна, яка включає вартість всіх робіт і повний перелік комплектуючих (обладнання та матеріалів).

На наступному етапі бригада електромонтажників виконує електромонтаж об'єкту в суворій відповідності з проектом і встановленими термінами.

Після закінчення електромонтажних робіт проводиться пуско-налагодження і запуск системи в експлуатацію.

Після виконання робіт, передбачених договором, проводиться їх здача-приймання і складається двосторонній акт виконаних робіт. Замовник проводить заключну оплату.

Надалі для ефективної експлуатації укладається договір на обслуговування та ремонт.