Промисловий електромонтаж виробничих приміщень - дуже серйозна і відповідальна робота. Якість проведення електромонтажу впливає не тільки на ефективність використання проводки та електрообладнання, а й на безпеку людей. Тому при будівництві або ремонті виробничих приміщень, в яких передбачається концентрація великої кількості людей і електропроводки, роботи по електромонтажу повинні виконуватися професіоналами і відповідно до всіх вимог безпеки.

Особливості проведення електромонтажних робіт у виробничих приміщеннях

  • В обов'язковому порядку повинен бути встановлений електричний щит з центральним рубильником.
  • Електроживлення окремих приміщень повинно бути розділено.
  • Проводку потрібно заховати в металеві труби.
  • Кожен верстат в виробничому приміщенні повинен бути обладнаний заземленням.
  • Для цього жорсткий дріт приєднують до шини.
  • На кожному електрообладнанні повинен бути автоматичний вимикач. Це зробить використання виробничих ліній більш безпечним.

Промисловий електромонтаж виробничих приміщень являє собою трудомісткий процес, який включає в себе наступні заходи:

Коли будується підприємство, робота якого потребуватиме великої потужності електропостачання, виконується монтаж пристроїв автономного живлення. Сюди входить монтаж генераторів, складання трансформаторних підстанцій та прокладання високовольтних ліній по опорах.

Все електричне освітлення, електропостачання та електрообладнання має працювати згідно з численними нормативним документам (ПУЕ, ПБЕЕС та ін.) Одна з найважливіших вимог - установка блискавкозахисту.

Для безпеки виробничі приміщення сховищ і складів повинні бути облаштовані електричною сигналізацією.

Електромонтаж на промислових об'єктах передбачає ряд заходів по встановленню та підключенню електрообладнання. Сьогодні багато підприємств прагнуть скоротити витрати підприємства на електроенергію, системи автоматизованого обліку енергоресурсів дозволяють знизити енергозатрати.

Також промисловий електромонтаж включає в себе й інші види робіт з енергозбереження. Кваліфіковані фахівці розробляють розумні системи внутрішнього і зовнішнього освітлення і створюють замкнуті схеми електропостачання на підприємств. Не зайвим буде застосування технології розумний дім. Ці заходи необхідні для правильного розподілу потужності по мережі і економної витрати енергоресурсів.

Економічне і надійне функціонування системи електропостачання підприємства вимагає вирішення проблеми компенсації реактивної потужності. В даному випадку знадобляться конденсаторні установки, які можуть компенсувати реактивну потужність ..

Прокладання таких мереж можна поєднати з монтажем телефонних і комп'ютерних ліній, сигналізації. Електромонтаж кабелю силових мереж і прокладку низько струмових ліній можна зробити одночасно.

Електромонтаж виробничих приміщень вимагає серйозного підходу. Найменші помилки і неточності тут неприпустимі. Перед проведенням електромонтажних робіт слід провести важливі розрахунки навантажень, які будуть надаватися на електричну мережу. Після закінчення електромонтажу фахівці роблять прозвонку кабельних трас і можуть провести лабораторні вимірювання. Після проведення вимірювань складається звіт з результатами і наступними термінами для їх проведення.

Регулярне проведення електровимірювань гарантує безпечну та безперебійну роботу електричної системи.

Наша компанія здійснює всі види електромонтажних робіт у виробничих приміщеннях широкого призначення. Комплекс електромонтажних робіт має на увазі під собою кілька етапів, серед яких проектування електричних мереж, зведення кабельних та повітряних ліній електропередачі, підведення силових кабелів і монтаж систем розподілу навантаження, монтаж систем забезпечують безпеку і стабільність роботи електромережі, монтаж внутрішньої і зовнішньої проводки, точок виведення і багато інше. Кожен етап електромонтажних робіт передбачає попереднє створення проекту, до складу якого входить технічний розрахунок силових навантажень електромережі, розрахунок геометрії і протяжності електромереж, проводів, кабелів і розміщення розподільних щитів, а також специфікації найменувань необхідних матеріалів, обладнання, засобів безпеки та регулювання. Наша компанія здійснює електромонтажні роботи незалежно від рівня складності і здійснює комплексне електротехнічне забезпечення будь-яких промислових об'єктів. Однією з особливостей електромонтажних робіт на промислових об'єктах є необхідність поєднання великої кількості різнонавантажених елементів енергомережі і складних систем розподілу і регулювання. До таких елементів відносяться внутрішнє електрообладнання, системи внутрішнього та зовнішнього освітлення, зовнішнє енергопостачання, системи відеоспостереження та пожежогасіння та багато іншого.