Розвиток побутової техніки істотно зріс за останні роки, як і зросла потужність, яку споживає кожна квартира. Тепер багато в якій оселі можна знайти електропраску, електроплиту, мікрохвильову піч, фен, електрочайник, пральну та посудомийну машини, нагрівачі води з електричними нагрівальними елементами.

Тому зараз, як ніколи важливі правильне проектування і якісний монтаж електромереж багатоквартирних будинків. Основними аспектами електромонтажу багатоквартирних будинків є:

  • Підведення живлення до будинку. За часту підведення відбувається низьковольтним кабелем від існуючої або проектованої трансформаторної підстанції. Наші фахівці мають великий досвід підведення кабельних траншей до споруд, в тому числі з переходами через дороги, річки та інші перешкоди та монтажу трансформаторних підстанцій як з масляними, так і з сухими трансформаторами.
  • Встановлення Ввідно-розподільчих щитів у підвалах під'їздів. В даних щитах встановлюються обладнання, що захищає кабельну лінію, розподільчі автомати для поверхових щитів і, можливо електролічильники. Також від цих щитів живиться освітлення під'їздів. Від якості автоматичних вимикачів, що встановлюються в цих щитах, та від якості їх монтажу залежить надійність і безпека магістральної електропроводки в під’їздах, та в будинку в цілому.
  • Прокладання проводки до поверхових щитів. Проводка до поверхових щитів прокладається переважно в сталевих або вініпластових трубах в під’їзних шахтах. Збільшена останнім часом потужність споживання квартир вимагає прокладання до поверхових щитів мідних проводів перерізом не менше (6-10)мм.
  • Поверхові щити встановлюються на кожному поверсі і розподіляють електроживлення між квартирами. В таких щитах є секції для лічильників, захисних автоматичних вимикачів до кожної квартири та секції для слабкострумових мереж.

 

Ми пропонуємо реалізацію електромонтажних робіт в багатоквартирних будинках під ключ. Комплексне виконання робіт позбавить Вас будь-яких турбот, та дасть гарантію надійної та безперебійної роботи електромережі в багатоквартирному будинку, та швидке та якісне вирішення проблем, якщо такі виникнуть.