Монтаж щитів ВРП. (Ввідно-розподільчий пристрій)

Пристрої ввідно-розподільчі ВРП, ПВР призначені (в залежності від типу панелі) для прийому, розподілу й обліку електричної енергії трифазного перемінного струму напругою 380/220 В частоти 50 Гц, а також для захисту ліній від перевантажень і струмів короткого замикання.

Пристрої призначені для установки в електрощитових приміщеннях.

Пристрої виготовляються однобічного обслуговування і призначені для експлуатації в житлових, комунально-побутових і суспільних будинках. Допускається застосування пристроїв для інших об'єктів з аналогічною схемою енергопостачання.

Пристрої виготовляються для кріплення до підлоги. Складаються з оболонки каркасної конструкції, з боків і зверху закритої знімними пластинами. Двері защіпаються замками. В оболонку панелі встановлюється комплектуюче устаткування. У нижній частині оболонки мається нульова шина з затисками для приєднання нульових жил придатних і ліній, що відходять.

Заземлення корпусів панелей ПВР, ВРП забезпечується приєднанням нульових жил живильних чи кабелів проводів до нульової шини (електрично з'єднаної з корпусами всіх панелей). Введення проводів і кабелів передбачено знизу. Апарати обліку (лічильники, трансформатори струму) розміщаються в окремому відсіку панелі.

Можуть бути встановлені як індукційні так і електронні лічильники. Апаратура автоматичного і неавтоматичного керування висвітленням розміщається також в окремому відсіку. Апаратура, розміщена в одній панелі, але живлення відбувається від різних введень, розділена перегородками. Ввідні затиски пристроїв допускають приєднання проводів і кабелів з алюмінієвими жилами з перетином до 2х95 мм2 чи 1х240 мм2 на кожне введення.