Нашим підприємством виконується проектування електромереж промислових підприємств, суспільних будинків і споруджень, будівельних майданчиків й окремих електроустановок, що підлягають введенню або реконструкції. Виготовлення проектів електропостачання здійснюється на підставі письмового звернення - технічного завдання (ТЗ), у якому викладені вихідні дані для виконання проектних робіт. У ряді випадків може знадобитися додаткова інформація: план об'єкта, креслення розташованих на ньому електроустановок, відомості про їхню потужність, режим роботи й т.д.

Проектування електрики є обов'язковою умовою для підключення електроустановок: при відсутності проекту електропостачання постачальник електроенергії, а також органи держенергонагляду зобов'язані відмовити власникові об'єкта в приєднанні до електромереж.

 

Компанія «Максвел» - це спеціалізоване підприємство, що надає послуги йз проектування й монтажу електрики. Виготовлені нами проекти безперешкодно проходять стадії узгодження й одержують експертні висновки про відповідність технічним нормам. При розробці проектної документації мі керуємося засідками раціональності, що сприяє економії клієнтських засобів на етапі виробництва електромонтажних робіт і при подальшій експлуатації електрогосподарства.

 

Компанія «Максвел» готова до співробітництва із замовниками, зацікавленими в якісному проектуванні електрики . При необхідності проект електропостачання може бути виконаний у прискореному темпі, що найчастіше є актуальним для наших замовників.

 

Гнучка цінова політика, висока якість виконання й чітке дотримання термінів - такий наш стиль роботи.