Прокладка кабельних ліній вимагає застосування найсучасніших технологій, грамотного та професійного виконання монтажних робіт тільки після цього їх укладка може надалі забезпечити експлуатаційну надійність кабелю. Як правило,прокладання кабелю ведеться під землею, але може бути проведена і в спеціальних спорудах: в кабельних коробах, тунелях, або в спеціальних лотках.

Нашими фахівцями проводиться прокладання кабелю будь-якої складності, у тому числі прокладка силового кабелю, а також всі види операцій зі спорудження коробів і кабельних каналів. Крім того, ми здійснюємо весь комплекс погоджень проектів і технічної документації, яких вимагає прокладання кабелю

Незважаючи на те, що кабельні лінії експлуатуються порівняно недавно, деякі з них вже приходять в непридатність, що викликає необхідність перебудови кабельних ліній. Найчастіше перевлаштування кабельних ліній необхідно при проведенні будівельних робіт, в тому випадку, якщо кабель проходить по території будмайданчика.

 

До числа основних напрямків нашої діяльності відноситься як прокладка кабельних ліній так і перевлаштування кабельних ліній. Досвід показує, що якщо перевлаштування кабельних ліній виконано висококваліфікованими фахівцями, то термін їх експлуатації - набагато довше. Перевлаштування кабельних ліній нашими співробітниками дозволяє усунути помилки і недоліки наших попередників. Виконуючи монтаж кабельних ліній якісно, ми забезпечуємо збереження кабельних ліній, а також надійне функціонування трансформаторної підстанції та інших електроустановок.

Ми зможемо допомогти Вам, якщо Вам потрібно:

  • монтаж кабель-каналів
  • монтаж кабельних ліній
  • прокладка кабелю в каналах, лініях, ґрунті, лотках