Монтаж внутрішнього електроосвітлення

Вибір спеціального освітлення для приміщень не промислового призначення (торговельне, офісне освітлення й т.п.) представляє досить складне завдання, оскільки світло повинне не тільки рівномірно розподілятися по приміщенню, але в той же час концентруватися на робочих місцях (бути спрямованим), на виставленому товарі, якщо це торговельні приміщення - на прилавках, вітринах, стелажах й іншому торговельному встаткуванні.

При виборі освітлення необхідно керуватися декількома критеріями: ефективністю освітлення, сумісністю освітлення із загальною дизайнерською концепцією інтер'єра, а також, безумовно, економічністю.

Немаловажним завданням при проектуванні й установці електроосвітлення є ефективне усунення відбитого осліплення, що здатне створювати відблиски й, отже, спотворювати зображення.

У цілому електроосвітлення можна розділити на три категорії: загальне, місцеве й аварійне освітлення.

 

Загальне електроосвітлення

Загальне освітлення - це, як правило, основне освітлення, створює рівномірне світло по всій площі, без відблисків. При його установці необхідно пам'ятати наступне: загальне електроосвітлення повинне давати правильне сприйняття колірної гами, без перекручування; не повинне засліплювати й виділяти тепло; бути у відповідності із загальною дизайнерською концепцією інтер'єра; а також мати тривалий термін служби й не доставляти складностей при монтажі.

Місцеве електроосвітлення

Місцеве електроосвітлення застосовується для створення необхідного рівня освітленості на робочих місцях, або використовується як підсвічування для прилавків, вітрин, стелажів й іншого торгівельного встаткування.

Варто враховувати безліч факторів, що стосується зорового сприйняття - просторовий розподіл яскравості, вибір правильних кольорів і його вплив на зір, можливість осліплення, усунення відблисків, контроль ефектів світлотіні й т.д.

Місцеве освітлення забезпечує необхідну освітленість на робочих місцях, стелажах, торговельних прилавках. При його проектуванні враховується правильні кольори світла й передача кольору, просторовий розподіл яскравості, можливість осліплення, контроль ефектів світлотіні, інші психофізичні умови зорової роботи.

 Аварійне електроосвітлення

Аварійне освітлення, відповідно до Європейського стандарту EN 1838, монтується в робочих зонах підвищеного ризику, маршрутах евакуації, відкритих ділянках для запобігання паніки, а також з метою допомоги людям у знаходженні шляхів евакуації. Воно повинне бути передбачене на вхідних дверях, на сходах і при змінах рівня підлоги, на перехрестях коридорів, у місцях надання першої медичної допомоги, у місцях знаходження протипожежного встаткування та кнопок оповіщення тривоги.

Останнім часом усе більше затребуваною стає децентралізована система аварійного освітлення. Зміст цієї системи в тому, що кожен світильник працює автономно.

Фахівці нашої компанії виконають проектні роботи, монтаж і налагодження систем освітлення всіх категорій

 Монтаж зовнішнього електроосвітлення

 

Електромонтажна компанія «Максвел» виконує роботи з монтажу зовнішнього освітлення.

 

Зовнішнє освітлення - важливий етап у процесі створення привабливого й гармонічного вигляду будинків міської архітектури. Крім цього, зовнішнє освітлення використається як підсвічування дерев і чагарників, які також безпосередньо формують обличчя міста.

 

 

У процесі монтажу зовнішнього освітлення здійснюється цілий перелік робіт з освітлення парків, площ, садів, що прилягають до територій площ, вхідних груп. Комплекс робіт, що проробляють, значний, тому не варто забувати про те, що монтаж зовнішнього освітлення - це дуже складне завдання.

 

Якісний монтаж освітлення вулиць і доріг - необхідна умова безпеки життєдіяльності будь-якого міста.

 

Зовнішнє освітлення дозволить забезпечити необхідний рівень безпеки як пішоходів, так й учасників дорожнього руху.

 

При цьому, освітлення необхідно не тільки в темний час доби, але й удень, наприклад у похмуру погоду (сніг, дощ).

 

З урахуванням всього вищесказаного можна зрозуміти, наскільки важливо приділяти особливу увагу грамотному монтажу зовнішнього освітлення, що органічно сполучається з архітектурою міста.

 Для надійної реалізації проектів монтажу зовнішнього освітлення існує великий вибір різноманітних спеціальних світильників. Звичайно їх з'єднують в один ланцюг. У цей час включення й вимикання зовнішнього освітлення найчастіше здійснюється при використанні датчиків руху.

 

Дуже часто використаються варіанти з об'єднанням у групи ландшафтних світильників. Виглядає це в такий спосіб: якщо не дійти до самої алеї парку, то світильники так і не загоряться в ній; але як тільки ви дійшли до території алеї, то відразу загоряються світлові потоки з усіх боків.

 

Крім цього, при монтажі освітлення, існує можливість регулювання яскравості освітлення.

 

Наша компанія допоможе вам здійснити проектування зовнішнього освітлення, виконати монтаж зовнішнього освітлення, зробити підбір енергозберігаючого встаткування. Всі роботи виконуються «під ключ».