1. Акт приймання траншей, кабелів, тунелів Підписується замовником, представником електромонтажної організації, та, в деяких випадках, представником електропостачальної організації.
  2. Акт на приховані роботи по прокладанню труб, кабелів. Підписується замовником, представником електромонтажної організації, та, в деяких випадках, представником електропостачальної організації.
  3. Акт огляду кабельної каналізація. За необхідності.
  4. Протокол заводських випробувань кабелів, а при їх відсутності - випробовування кабелів для поставки на монтажну площадку, огляду і перевірки ізоляції кабелів на монтажній площадці, огляду і перевірки ізоляції кабелів на барабанах перед їх прокладанням, прогріву кабелів на барабанах при низьких температурах(якщо проводилось)
  5.  Протокол випробування підвищеною напругою силових кабелів після монтажу. Надає електромонтажна організація, або інакша організація, яка має в своєму штаті електровимірювальну лабораторію з відповідними дозволами.
  6. Протокол виміру опору кабелю перед включенням. Надає електромонтажна організація, або інакша організація, яка має в свому штаті електровимірювальну лабораторію з відповідними дозволами.
  7. Виконавчі креслення підземних кабельних трас з при'вязками до будівель і постійних споруд із зазначенням місць встановлення з'єднувальних муфт і перетинів з комунікаціями, а також по конструктивному виконанню.
  8. Протокол вимірювання опору заземлення. Надає електромонтажна організація, або інакша організація, яка має в своєму штаті електровимірювальну лабораторію з відповідними дозволами.
  9. Довідка про нанесення кабельних трас на карті міста.
  10. Протокол випробування кабельної маси, залитої в муфти і воронки.